Svěží jarní rozvrh

Od. 1.3. máme pro vás připravený Svěží jarní rozvrh, ve kterém jsme u několika lekcí pozměnili koncept a budou cíleně zaměřeny na probuzení energie v těle i v mysli, na podporu detoxikace, lymfatického systému a trávení. Díky úžasným lektorkám jarní svěžest prostoupí zcela jistě všemi našimi lekcemi a máme se na co těšit.

Pomocí jógového budeme tvarovat křivky našeho těla. Díky józe budou vaše svaly nejen pevné a tvarované, ale i pružné a hezky štíhlé. Cvičení jógových pozic posiluje i svaly uložené hluboko v trupu a drobné svaly podél páteře, které se během klasického posilování příliš nezapojují. Postupně bude vaše břicho krásně ploché a ulevíte si od bolesti zad. A že úžasným „vedlejším účinkem“ a zároveň cílem jógového cvičení je uvolňování a postupné ukáznění naší věčně těkající mysli, které přináší pocit opravdové životní spokojenosti, nemusíme připomínat.

Čínské přísloví praví: „Úspěch dne je v jeho ránu, úspěch roku je v jeho jaru.“ Tak pojďme na to! Letošní rok bude přesně takový, jaký si ho sami uděláme. Je to o nás 🙂

Rezervace lekcí od pondělí 1.3. bude umožněna od večera 28.2. Pokud potřebujete dobít svůj kredit, využijte naše zvýhodněné jarní kredity, které budou k dispozici do 30.4.