„Jógovej únor“ aneb povzbuzení z Jógy na Zátiší :-)

První měsíc roku 2021 je skoro za námi a pokud se vaše novoroční předsevzetí začínají ztrácet v mlze a propadáte skepsi z toho, že vládní opatření ještě přitvrdí, rozhodně čtěte dál 🙂

Asi většina z nás ví, co je to „Suchej únor“ – velká výzva být bez alkoholu celý jeden měsíc ! U mne je takový skoro celý rok a můj vtipný muž by jistě briskně dodal:“Bohužel“. Proč o tom píšu? Nás tato výzva inspirovala k vyhlášení SUPER AKCE „Jógovej únor“s báječnou možností cvičit s Jógou na Zátiší on-line každý únorový den a to za parádní cenu 1000 č na celý měsíc. Nabízíme Vám jedinečnou možnost zakoupit si speciální kredit „Jógovej únor“, kde za 1000 Kč získáte do konce února extra kredit v hodnotě 4200 Kč (28×150 Kč), který máte možnost využít na rezervaci lekcí do konce února. Platnost tohoto speciálního kreditu je časově omezena a pořídíte jej v našem rezervačním systému snadno svou platební kartou.

A proč cvičit jógu co nejčastěji?

Moudrý učitel jógy vám ve svých lekcích postupně odkrývá tajemství, že cílem jógové praxe není fyzické cvičení jógových pozic (i když kvůli tomu většinou s tou jógou začínáme). Je to jeden z mnoho prostředků, jak k cíli jógy dojít. Tím cílem je ztišení naší věčně těkající a nespokojené mysli, nalezení vnitřní spokojenosti a svobody. Postupně při zaujímání jógových pozic pracujete s dechem, hrajete si s pozorností a tak se učíte ovládat svou mysl. Jóga je, moderně řečeno, funkční a velmi efektivní nástroj, který nám pomáhá být zdravými a šťasnými. Má to jeden malý háček, a tím je pravidelná jógová praxe.

Všichni moc chceme žít šťastněji, být zdraví a přejeme si změnu stávajícího divného covidového světa. Mahátma Gándhí krásně říká: „Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě“ a zároveň dodává: „Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“ Od indických učitelů jógy také velmi často uslyšíte něco ve stylu „Prostě to dělej a ono to přijde“.

Jdete do toho s námi?

Vše zajistíte snadno v rezervačním systému v záložce „Kredity“, na tuto akci není možné využít již zakoupený kredit (ten Vám samozřejmě nepropadá a můžete jej začít využívat zase v březnu). Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme, pište a volejte.

Už teď se začínám těšit na jemnou proměnu v jógových lekcích v souvislosti s blížícím se jarem, nástupem elementu dřeva a s tím související očistou, detoxikací v rotačních pozicích, tvarování těla díky silovějším jógovým pozicím.

A věřte, že bude líp:-)

Vaše Mirka Hadáčková