5 důvodů proč s námi cvičit jógu on-line


1. Budete zdravější

Posílíte si a protáhnete své tělo. Jógové cvičení optimalizuje fungování celého těla, harmonizuje endokrinní a imunitní systém.


2. Budete klidnější a spokojenější

Skrze práci s tělem a dechem se v józe učíme ovládat mysl. Díky klidné mysli získáte nadhled a objevíte jiné úhly pohledu na současné dění. Kultivujete svou schopnost rozlišovat, co přijmout tak, jak nám to život přináší. Zároveň vám bude více jasné, co je lepší v životě změnit a budete mít větší odhodlání se do změn pustit.


3. Zkusíte jógu poprvé bez obav a studu

Ti, kteří o cvičení jógy uvažují a zatím neměli odvahu se do studia vydat, mají úžasnou příležitost vyzkoušet si, co jóga obnáší, v klidu svého domova. Až se studio otevře, bude pro vás snadné na lekci přijít a budete se na to těšit.


4. Šetříte svůj čas

Cesta do studia a zpět přece jen zabere nějaký čas. Doma stačí najít místo pro svou podložku, požádat rodinu o respektování toho, že budete 60 minut cvičit, připravit počítač, notebook, tablet či televizi a kliknout na odkaz.


5. Budete motivováni cvičit a snáze udržíte disciplínu

Videí s jógovým cvičením je na internetu zdarma spousta. Podvědomě to funguje často tak, že co je gratis a nic za to neplatíme, nemá pro nás žádnou cenu. Pokud si za svou lekci zaplatíte, bude vás to motivovat k jejímu odcvičení. Naše lekce jsou živě streamované, odkaz s lekcí máte k dispozici ještě 24 hodin po odcvičení.